Taip teigia ne šiaip koks eilinis  „Linux“ šalininko, kaip, pavyzdžiui, aš, bet profesionalus muzikos kompozitorius Kimas Cascone, kuriantis muziką nuo 1983 metų. Nors ir ne be trūkumų, jam „Linux“ sistema tapo priimtinesnė, nei iki tol naudotas „Apple“ kompiuteris bei jam skirtos programos. Viena iš pagrindinių priežasčių - kaina.

Kaip „Create Digital Music“ tinklaraštyje rašo pats K. Cascone, pradėjus naudoti „Apple“ sistemas - kito kelio nelabai yra, nes ir kompiuteriai, ir jiems skirtos programos dažniausiai yra specifinės. Todėl pradėjus gesti K. Cascone „PowerBook“ kompiuteriui, kompozotorius rimtai apsvarstė jo atnaujinimo perspetyvas. Rezultate daugiau, nei 3000 JAV dolerių investiciją į naują „Apple“ sistemą pakeitė 600 JAV dolerių išlaidos naujam kompiuteriui bei dotacijai „Linux“ programinės įrangos autoriui.

Kaip teigia K. Cascone, per kelis mėnesius intensyvaus naudojimo, jis nėra patyręs kokių nors rimtų nesklandumų. Straipsnyje K. Cascone išvardyja ir aprašo savo naudojamą „Linux“ programinę įrangą bei galimus sunkumus, su kuriais gali susidurti bandantys „Ubuntu Linux“ sistemą vartotojai.