Slackware LinuxViena seniausių „Linux“ sistemų - „Slackware“ nusprendė priminti, jog ji vis dar gyvuoja ir neketina pasitraukti nuo scenos. Regis Patrickas Volkerdingas visiškai pasitaisė ir buvusios sveikatos problemos jau tapo buvusiomis ir besibaigiant vasarai, jis nusprendė pranešti, jog tryliktoji „Slackware“ versija jau yra parengta ir CD atvaizdai yra perduoti gamybai.

Pamiršus prietarus - ši „Slackware“ versija turėtų patikti tiems, kas nori ir naujienų, ir paprastos sistemos, kuri nėra perkrauta automatizavimo pusprogramiais, kurie vieną dieną staiga ima ir nustoja veikti arba netyčia ištrina visus nuostatų failus. Wink Šioje sistemoje vartotojui viską reikia pasidaryti pačiam, tačiau taip, kaip jis susiderins sistemą, taip ir jis veiks. Nei blogiau, nei geriau. Toks funkcionalumas kažkada man ypač patiko ir pastaruoju metu neretai prisimindamas šį „Slackware“ paprastumą, kartais norisi vėl sugrįžti prie savo pirmosios „Linux“ sistemos. 

 

Kaip nurodoma „Slackware“ puslapyje, 13-oji versija bus parengta ir 32, ir 64 bitų versijomis, kurios remsis 2.6.29.6 „Linux“ branduolio versija, „Xfce 4.6.1“ bei 4.2.4 KDE versija. Tiesa, keista, tačiau naujos „Slackware“ versijos pristatymo puslapyje, nerandu nei žodžio apie „Gnome“. Toks vaizdas, kad P. Volkerdingas nusprendė atsisakyti antrosios didelės vartotojo aplinkos ir „Gnome“ neįtraukė „Slackware 13“ programų rinkinį.