Didžiąjai Britanijai paskelbus apie planus pradėti taikyti trijų perspėjimų sistemą, kurios ėmėsi Prancūzija, kilo nepasitenkinimo šurmulys. Internautų pusėn stojo ne vien vartotojų teisių ir privatumo gynimo organizacijos. Tokioms priemonėms paprieštaravo net ir muzikantai bei kiti turinio autoriai. Tačiau visai neseniai Britanijos internautai susilaukė dar vieno, ypač netikėto, „rėmėjo“.

Pramogų pramonės inicijuotiems Britanijos vyriausybės planams paprieštaravo Britanijos teisėsauga. Tačiau tokią paramą derėtų vertinti labai atsargiai, nes šiuo atveju buvo vadovaujamasi sena išmintimi - „mano priešo priešas yra mano sąjungininkas“. „Techdirt“ puslapyje pateikiama „Times Online“ straipsnio citata, kurioje akivaizdžiai matomos tokio „rėmimo“ priežastys. 

Anot Jungtinės Karalystės teisėsaugos ir žvalgybos agentūrų atstovų, tokios kovos su piratavimu priemonės tik dar labiau paskatintų šifravimo technologijų naudojimą ir apsunkintų teisėsaugos darbą. Anot žvalgybos agentūrų, interneto nusikaltėliai tikrai nenorės netekti ryšio, o sustiprėjus sekimui internete, jie tikrai dažniau pradės naudotis šifravimu ir slėpti savo duomenis. 

Vietoje to teisėsaugos atstovai siūlo riboti pirataujančių internautų ryšio spartą. Anot jų,  tai bus pakankamai efektyvi priemonė kovoti su piratavimu ir tai neturės tokios neigiamos reakcijos, kuri paskatintų visus griebtis šifravimo. 

Reikia pastebėti, jog Britanija yra turbūt viena iš nedaugelio šalių, kur savotiškai esi teisiškai įpareigotas duoti parodymus pries save („delf incrimination“). Aptikusi šifruotus duomenis,  Britanijoje teisėsauga turi teisę reikalauti jų dešifravimo rakto. Asmeniui, atsisakiusiam pateikti dešifravimo raktą, gresia iki dviejų metų laisvės atėmimo...