Kaip ir nemaža dalis kitų masinės vartotojų rinkos programų, „Google Chrome“ naršyklė iki šiol buvo prieinama tik „Windows“ vartotojams. Tačiau kitaip, nei dauguma kitų programų autorių „Google“ jau iš pat pradžių paskelbė apie planus kurti „Linux“ ir „Mac“ programų versijas. Nors tam prireikė daugiau, nei metų, tačiau kompanija savo pažadus ištesėjo. Na bent jau dalinai.

Vartotojai gali atsisiųsti pirmąsias viešai pateikimas bandomąsias „Chrome“ naršyklės versijas, skirtas „Linux“ ir „Mac“ operacinėms sistemoms. Nors tai nėra galutinės programos versijos, tačiau vartotojai jau gali išbandyti šias programas ir pamatyti, kaip programos veikia jų kompiuteriuose. Iki šiol tai buvo tik eksperimentiniai gaminiai, skirti programų tobulintojams, o ne eiliniams vartotojams.

Tačiau „Chrome“ naršyklė, kaip ir „Opera“, smarkiai atsilieka nuo pagrindinės savo konkurentės „Firefox“, kuriai kai kuriose šalyse pavyko užimti maždaug 20 iki 40 proc. rinkos.

Ir „Google“ ir „Opera“ puikiai suprato ir įvertino vieną iš pagrindinių „Firefox“ populiarumo priežasčių - naršyklės įskiepius. Kad ir kaip besistengtų programos autoriai, jiems niekaip nepavyks sukurti programos, kuri turėtų visas vartotojams reikalingas funkcijas ir įtiktų visų vartotojų poreikiams. O tai pabandžius padaryti - programa garantuotai gausis grėmėzdiška ir lėtai veikianti.

Taigi nereikia stebėtis, jog ir „Opera 10.10“ naršyklė ir „Google Chrome“ galės naudotis įvairiais įskiepiais, kuriuos galės kurti trečiųjų šalių programuotojai. Nors „Chrome“ įskiepių katalogas kol kas nė iš tolo negali lygiuoti su „Firefox“ įskiepių rinkiniu, tačiau daugiau nei 300 įskiepių pasirinkimas - nebloga pradžia.