Slashdot reklamuoja scientologusIT ir ne tik naujienų svetainė "Slashdot" yra turbūt kiekvieno save gerbiančio IT'šniko kasrytinis priedas prie kavos ar arbatos puodelio. Įprasta, kad šioje svetainėje yra pateikiamos reklamos, susijusios su IT, net jei reklamos siūlo "Microsoft" gaminius, o šalia esanti naujiena tyčiojasi apie eilines "Windows" klaidas, dėl kurių gali įvykti kas nors "очево  нечорошево"... Šiandien pastebėjau dar didesnį turinio disonansą – Scientologų "bažnyčios" reklamą.

Matomai tenykščiai smegenų plovėjai labai sunerimo dėl "Slashdot" pagarsintų naujienų apie tai, kad "Wikipedia" uždraudė redaguoti scientologams puslapius apie šią sektą, o Prancūzijoje, kur ši sekta neturi religinio judėjimo statuso, paduoti į teismą.

Žinoma, "Slashdot" čia ne prie ko, kompanija tik platina "Google" reklamas, kurios paslaugas gali užsakyti visi norintys. Tačiau paprastai reklamos yra parenkamos pagal svetainių tematiką, o šiuo atveju tai labiau panašu į tiesioginį piarą ir įvaizdžio taisymą.

Kaip ten bebūtų, tačiau atsakymus į gyvenimo klausimus galima rasti ir pigiau, nei pas šiuos pamokslaverslinkus. Wink