Regis „Nvidia“ kompanijai užėjo sunkūs laikai. Kompanija prarado užtikrintos rinkos lyderės pozicijas, o paskutiniu metu kompaniją perseikioja nemalonūs skandalai. Kompanijai nenusisekė keletas GPU ir jų korpusų serijų dėl ko visa eilė mobiliųjų ir stacionariųjų trimatės grafikos spartintuvų perkaisdavo iki visiško gaminio sugedimo. Neseniai kompanija susilaukė neigiamos reakcijos dėl savo sprendimo drausti „PhysX“ fizikos spartinimą, jei kompiuteryje naudojamas ne „Nvidia“ grafikos spartintuvas.

Naujausias kompanijos „liapsusas“ - neegzistuojančio ir dar projektinio „Fermi“ spartintuvo pristatymas, kaip jau realaus egzistuojančio gaminio. Savaime suprantama, kad tokia žurnalistams ir plačiosioms masėms skirta „chaltūra“ nepralindo pro akylas specialistų akis.

„Semi Accurate“ gražiai aprašo „Nvidia“ pristatytą butaforinę plokštę. Jei tai pasirodys tiesa, o atidžiau pažiūrėjus į nuotraukas - panašu, kad taip ir yra, tai galima spėti, jog  „Nvidia“ turi rimtų problemų ne tik su ryšiais su visuomene, bet ir su technologinių procesų valdymu. Tokia situacija yra labai paranki AMD kompanijai, kurios „Radeon“ plokštės rodo puikius rezultatus ir renkasi naujus vartotojus.