Turbūt ne vienam teko susidurti su situacija, kai savo antrašte sudom inęs straipsnis pasirodo esąs visiškas niekalas. Neretai straipsnio turinys netgi neatitinka antraštės. Belieka tik nuryti kartėlį, užkibus ant žurnaliūgos kabliuko ir pakėlus straipsnio ir portalo skaitomumo statistiką. Geriausiu atveju galima išlieti savo kartėlį straipsnio komentaruose ir ... jus suerzinusiam straipsniui uždirbti dar keletą papildomų skaitomumo taškų.

Taigi, džiugi žinia. Nuo šiol yra galimybė ne tik atfiltruoti straipsnius su bukomis antraštėmis, bet ir atsikirsti, pasiūlant alternatyvią antraštę, labiau atitinkančią straipsnio turinį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai apsilankyti http://siulykantraste.lt/ svetainėje ir įsidiegti „Chrome“ arba „Firefox“ naršyklės įskiepį, leidžiantį pasiūlyti, jūsų manymu, geresnę straipsnio antraštę arba matyti kitų pasiūlytas antraštes.

Įskiepis veikia populiariausiuose Lietuvos naujienų portaluose: Delfi.lt, LRytas.lt, 15min.lt ir Technologijos.lt. Taip pat yra numatyta ir integracija su „Facebook“, kaip suprantu leidžianti paviešinti savo antraštę - dar nebandžiau tuo pasinaudoti. Originalias antraštes galima apskritai išjungti arba rodyti nubrauktas.

Diskusiją apie projektą ir planus ateičiai galima rasti uzdarbis.lt portale. Paranojikams, nenorintiems atskleisti, ką skaitote, šio įskiepio, savaime suprantama, nesiūlau.