Po ilgo ir skausmingo kūrybinio proceso pagaliau pamažu pradeda veikti šis amžiaus projektas. Kas tai žada būti? Hm... Tiesa sakant, dar ir pačiam neaišku. Smile

Na, pirmiausia čia turėtų atsirasti šiokios tokios IT naujienos - rimtos ir nelabai. Čia taip pat įsikurs ir svetainės redkolegijos asmeninių blogų sapalionių skiltys. Žinoma, didelis dėmesys bus skiriamas ir atvirojo kodo sistemų populiarinimu, pateikiant informacinius straipsnius apie "Linux" ir kitas atvirojo kodo sistemas. 

Tačiau didžiausią dėmesį ketinama skirti žinių bazei ir pagalbos sistemai, ala "Help Desk", kuri kol kas dar tik rengiama. Kol kas yra tik svetainės puslapis, kuriame lankytojai gali pasiųsti mums laiškelį, kuriame gali užduoti klausimą. Iš esmės "Veikia" svetainėje ketinama sukurti žinių bazę, analogišką "Kompiuterijos" žurnalo svetainėje buvusiai. Čia bus kaupiami atsakymai į vartotojams kilusius klausimus kompiuteriniais klausimais.

Jei bus tokių atsakymų paklausa, tai žinių bazė ir atsitiktiniai atsakymai greičiausiai bus išplėtoti iki visavertės pagalbos sistemos, tiesa, visai tikėtina, kad tokios sistemos paslaugos gali su laiku tapti mokamomis. Kaip bus apmokama - kol kas dar irgi neaišku. Gal tai bus SMS žinutės, gal reklama. 

Kitaip tariant -- pagyvensim pamatysim. Kol tai dar labai žalias projektas.