Labai patinka svetainė www.davidoff.us.lt . Aš ten užsuku kasdien, tačiau iškilo problema, kuri kartojasi kas kažkiek laiko. Užsukus į šią svetainę ekrane pateikiama tik: „This account has been suspended. Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources". Kodėl taip? Ką daryti kad to daugiau nebūtų?

Minėta svetainė naudojasi us.lt bendrovės svetainių įkurdinimo paslaugomis. Ir sprendžiant iš pranešimo, svetainės autorius neapskaičiavo savo svetainės populiarumo ir įsigijo nepakankamą svetainės įkurdinimo paslaugą. Išnaudojus užsakytos paslaugos duomenų srauto ar kito ištekliaus, skiriamo tam tikram laikui, kvotą, serveriai blokuoja prieigą prie šios svetainės, nurodydami tokią priežastį. 

Deja, šiuo atveju nelabai ką galite padaryti. Svetainė atsigaus tik tuomet, kai svetainės administratorius susimokės us.lt už geresnį planą arba praeis tam tikras laiko tarpas (para, savaitė ar mėnuo) ir vėl svetainės naudoti ištkliai bus skaičiuojami iš naujo. Jei žinote, kas administruoja svetainę, tai galite pranešti administratoriui apie šią problemą, jei manote, jog jis apie tai nežino.

Tiesa, kartais vartotojai gali padėti svetainei, ją paremdami finansiškai. Kaip taisyklė finansinė parama būna tiesioginė - koks nors abonentinis mokestis ar dotacija arba netiesioginė - leidimas rodyti savo naršyklėje internetines reklamas. Nepamirškite to!