Neįkraunama operacinė sistema, negaliu jos paleisti net „Safe mode“režimu. Mėginant perrašyti OS, kurį laiką krauna OS failus, bet galiausiai viskas „nulūžta“ ekrane atsiranda tokio pobūdžio klaidos pranešimas. Jis pasirodo bet kuriuo atveju.
Jei minėta STOP klaida, dar vadinama „Mėlynuoju mirties ekranu“ („Blue Screen Of Death“ arba tiesiog BSOD) pasirodo ir diegiant iš naujo operacinę sistemą, pasirinkus disko sužymėjimo funkciją, tai gali būti įrangos gedimo arba nesuderinamumo požymis. Tačiau dažniausiai šią klaidą sukelia netinkamai veikiančios ar nesuderinamos įrangos tvarkyklės.
Taigi, pirmiausia reikia prisiminti kas paskutiniu metu buvo daroma su kompiuteriu ir ar buvo keičiama kokia nors aparatinė ar programinė įranga, kaip yra minima ir šiame klaidos pranešime. Jei kompiuteryje buvo keista kokia nors įranga, tai pabandykite ją pašalinti iš kompiuterio ir tuomet įkrauti sistemą saugiu režimu. Taip pat reikia prisiminti, gal buvo daromi kokie pakeitimai kompiuterio BIOS nuostatų skyriuje arba kompiuteris buvo dirbtinai spartinamas. Šiuos pakeitimus taip pat reikėtų atšaukti ir nustatyti įprastines parametrų reikšmes.
Jei paskutiniu metu nebuvo keista jokia apratinė įranga, tai galima įtarti įrangos gedimą arba blogą jos darbą dėl netinkamų sąlygų, pavyzdžiui, uždulkėjus procesoriaus aušintuvui ir sutrikus jo aušinimui. Todėl taip pat patikrinkite ar kompiuterio vidus nėra pridulkėjęs ir jo įrenga yra tinkamai aušinama. Atmintinės gedimams nustatyti galima pasinaudoti „Memtest 86+“ programa, kuri dažnai yra įtraukiama į įvairių „Linux“ sistemų CD/DVD diskus. Ją taip pat galima rasti ir universaliuose įkrovos CD, pavyzdžiui „Ultimate Boot CD“. Tokiuose CD diskuose taip pat galima rasti ir kitokių kompiuterio stabilumo tikrinimo priemonių.
Kiek sudėtingiau, jei tai buvo koks nors programinės įrangos pakeitimas, pavyzdžiui, įdiegtos dvi antivirusinės programos. Jei nepavyksta įkrauti OS, tai nėra, kaip pašalinti nesuderinamų programų ar tvarkyklių. Šiuo atveju galima bandyti įkrauti kompiuterį iš „Windows“ diegimo disko ir pasirinkti sistemos taisymo funkcijas. Tuomet galima prisijungti prie sistemos komandinės eilutės režimu ir pabandyti uždrausti paleisti konfliktuojančias sistemos tarnybas, pasitelkus komandą „Disable“ ar ištrinti kuriuos nors netinkamus failus (išsamų komandų sąrašą galima rasti šiame puslapyje).
Tačiau dažniausiai programinės įrangos nesuderinamumas baigiasi pilnu pakartotiniu sistemos diegimu, senąją pilnai pašalinant. Tiesa, įkrovus kompiuterį iš diegimo disko, galima pasirinkti sistemos taisymo funkciją - „Repair this windows installation“. Tačiau ši funkcija suveikia gana retai, todėl geriau rinktis diegti iš naujo visą sistemą, pasirinkant sisteminio skirsnio sužymėjimą, taip išvalant senosios sistemos likučius.
Dėmesio! Sužymint skirsnį, visa jame buvusi informacija dings, todėl prieš pakartotinai diegdami sistemą, išsisaugokite reikiamus duomenis kitame diske. Tam galima pasitelkti kokį nors „Live CD“ diską. Informaciją, kaip susikurti tokį diską arba pačio disko atvaizdą galima rasti interneto paieškos sistemoje.
Apie 0xA klaidą galima rasti nemažai informacijos internete. Apie ją taip pat rašo ir „Microsoft“.