Norėčiau paredaguoti savo turimas nuotraukas, bet neturiu tam skirtos programos. Iš galėčiau galėčiau ją atsisiųsti nemokamai?

Sprendžiant iš klausimo, naudojatės „Windows“ operacine sistema, nes dauguma „Linux“ sistemų yra pateikiamos drauge su gausiu programinės įrangos rinkiniu, kuriame yra ir skaitmeninių fotografijų redagavimo programos. „Windows“ sistemoms taip pat yra nemokamų fotografijos redagavimo programų. Tereikia tik išsirinkti jums tinkamą, pagal jūsų poreikius.

Nedideliam nuotraukos pataisymui - spalvingumo, tonacijos pakeitimui, apkirpimui ar raudonų akių efekto pašalinimui galima pasinaudoti tokiomis programomis, kaip „Google Picassa“ ar net „Irfan View“. „Google Picasa“ taip pat leis sudaryti nuotraukų katalogą, priskirti joms žymeles, taip palengvindama nuotraukų paiešką.

Didesniems pakeitimams reikės pasitelkti specializuotas nuotraukų redagavimo programas. Nuorodas į tokias programas, kaip „GIMP“, „Paint.NET“ ir pan. rasite šiame „The Free Country“ svetainės puslapyje.